promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (červen 2016)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

některá vysvědčení už jsou rozdána, jinde ještě děti a mládežníci na své potvrzení celoročního školního snažení čekají, ale jasno je asi už všude. I rozjasněné léto je již v plném proudu (a zatím máme také vcelku jasno), stejně tak jako rozjezd dovolených a volna na zotavenou. V podobném duchu se ponese i právě k Vám dorazivší prázdninové číslo našeho-Vašeho bulletinu ProČas®.

Vydání s číslem dvaačtyřicet by mohlo zaujmout doporučením kolegy tuneláře, jak se chovat při průjezdu vozidlem v tunelu a jak se zachovat v případě nestandardních situací (počítáme-li třeba i kolonu jako nestandardní, byť častěji nestandardní je spíše kolonu na cestách nezažít 🙂 ). Také autor článku „Aby se dovolená vydařila“ by rád přispěl několika radami, jak v zahraničí nenaletět.

Pro čtenáře z technického oboru přinášíme informace o normě ČSN 73 0810 Požární bezpečnost staveb, jejíž nové znění je již schválené a vejde v platnost v polovině prázdnin. Z promatího (technického) kalendáře se dozvíte více informací o plánovaných akcích v oboru.

Jedna z červencových pranostik říká „Co červenec neuvaří – srpen nedopeče“. Ať už lidový autor myslel cokoliv, v ProČase pečeme a vaříme celý rok. Takže i v tomto čísle nejdete své rubriky – od vína až po festival jídla Prague food festival.

Rádi bychom Vám popřáli od nás z redakce pohodové, odpočinkové, slunečné a hlavně veselé prázdninové léto! A tradičně – budiž Vám k tomu nápomocen i náš-Váš bulletin ProČas® !

Promat s.r.o.

Číst všechny novinky