promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (říjen 2019)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

rok se nám převalil do svého posledního kvartálu a to značí, že se mimo jiné s Vámi podělíme o naše příspěvky, zážitky, zkušenosti v podobě čtvrtletníku ProČas. Rozloučení s božským Kájou necháme na naší vládní reprezentaci, a proto náš bulletin stejně jako úvodník již toto téma vynechává…

V tomto čísle se po delší odmlce můžete zakoukat do dalšího dílu ze série montážních video-návodů. Tento díl přináší návod, jak provést správnou montáž kouřových zábran, v tomto případě zábran netransparentních, z protipožárních desek PROMATECT-H®. Rád bych také upozornil na novou technickou informaci směřovanou do oblasti energetiky a teplárenství, ale použité konstrukce mají využití i v dalších segmentech trhu.

A jelikož nám rozepsavší se autor úvodníku mistrně shrnul dění kolem nás, popřeji Vám za celou redakci už jen pohodový podzim, bez větších výkyvů a vrtochů počasí, jaké nám poslední dobou příroda přináší. Ke zmíněné pohodě se Vám pokusí přispět i aktuální číslo našeho-vašeho bulletinu ProČas®.

 

Číst všechny novinky