promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (červen 2019)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

léto propuklo do svých nejvřelejších podob a stejně jako v předešlých letech, tak i letos nám přináší další a další denní teplotní rekordy. Ale dusno máme i na scéně politické a také tady se zdá, že dochází k lámání rekordů, rekordů v návštěvnosti na demonstracích, rekordů v úrovni arogance ze strany, kam jsou demonstrace mířeny, rekordů v urážkách lidské důstojnosti. Věříme, že se to zase zklidní do únosné podoby a všechno to dusno přinese i něco pozitivního. Rádi bychom k tomu přispěli i dalším číslem našeho-vašeho ProČasu®.

V tomto čísle bulletinu najdete své technické informace opět v hojném počtu, přečíst si můžete v krátkém výletu do historie i současnosti o protipožárních nátěrech na dřevo. Dále nabízíme zajímavé počtení o protipožárním skle ve variantě vodorovné pochozí konstrukce nebo informace z oblasti profesního vzdělávání v rámci programu Profesní Promat program. Jak jste ale už léta zvyklí, na gastronomii si ProČas také našel dost místa a ve svých pravidelných rubrikách Vám nabídne své tipy.
Stejně tak tradičně jako v tomto období bychom Vám závěrem rádi popřáli příjemné a odpočinkové strávení dovolených, umírněnější počasí a pohodu při čtení letního čísla bulletinu ProČas®.

Číst všechny novinky