promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (červen 2018)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

uběhl nám další kvartál z kalendářního roku, a ProČas se stal součástí rodiny padesátníků. Neslaví sice 50 let, jen padesáté vydání, ale i tak už je to nějakou dobu, co se s větší či menší pravidelností dostává k Vám, do Vašich mailových schránek. A věříme, že nikoliv k Vaší nelibosti. Spamy v našich mailových schránkách jsou obzvláště v posledním měsíci velmi aktuální téma. GDPR jistě přineslo ohromnou pomocnou ruku od našeho nejmocnějšího, z Bruselu… Přesněji, věříme, že přinese… Musíme věřit… Už to stálo hodně financí a úsilí lidí, zejména ve firmách.

Před začínajícími dovolenými Vás asi nejvíce zaujme rozsáhlý článek s informacemi a radami pro řidiče aut cestujících za hranice naší vlasti do turisticky nejnavštěvovanějších destinací v Evropě. „Zbytek“ čísla pokryjí tradiční rubriky – od technických informací až po neodmyslitelně k Promatu patřící gastronomii.

Závěrem úvodu nezbývá, než tradičně před začínajícím létem popřát vydařené dny dovolených, odpočinek, relax, hodně sluníčka tomu, kdo si jej přeje, osvěžující stín zase těm, kdo ten žlutý kotouček tak moc nevyhledávají a pohodu naprosto všem!! K tomu Vám buď nápomocen i náš Váš bulletin ProČas®.

Číst všechny novinky