promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (červen 2017)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

s příchozím letním počasím, plným tradičního střídání slunce s lijáky a bouřkami, plným radosti, optimismu a těšení se na čas prázdnin, spojený většinou s dovolenými, se Vám nabízíme i my, ve snaze ještě více zpříjemnit tyto letní a bez-stresové chvíle. Vrcholí další kvartál, a tak Vám do mailových schránek přichází další pravidelné vydání čtvrtletníku ProČas®.

A čím Vás chceme obohatit v tomto čísle? V souvislosti s letními prázdninami a cestováním na místa odpočinku, nacházející se zejména v zahraničních destinacích, nám autor článku Bezpečně za volantem i v cizině poradí nebo jen připomene, co a jak mají na evropských silnicích jinak než na těch našich, českých.

Aktuální číslo přináší řadu článků s technickou tématikou. Nosným článkem je popis novinky od firmy MANDÍK, a.s. v oblasti požárních klapek. Profesní komora požární ochrany nás informuje o svém valném shromáždění a zejména o výsledcích soutěže o Zlatý plamen a Ceně Mgr. Vladimíra Hápa. Pravidelná rubrika Z Promatího kalendáře také informuje o akcích z oboru ohně a protipožáru. V rámci spolupráce firem Promat a Siniat rádi představujeme další společnou realizaci – Pivovar v centru Kamenice nad Lipou.

Co závěrem? Tradiční přání před prázdninami – aby se Vám vydařilo vše o dovolených podle přání a představ, abyste si užili celé prázdniny ve zdraví a pohodě a aby Vám byl k dobré prázdninové náladě nápomocen i náš Váš čtvrtletník ProČas® !

Promat s.r.o.

Číst všechny novinky