promat@promatpraha.cz

+420 224 390 811

ProČas (březen 2018)

PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde.
Úvodník v audio podobě zde.


Vážený a milý Promačtenáři,

načínáme další pročasový ročník, v pořadí již třináctý, a s ním další číslo, 49, na prsou i na zádech, řečeno sportovní rétorikou. První číslo ProČasu v roce je vždy spojeno s jarem a blížícími se Velikonocemi, a to je opět správný čas vysmejčit doma po zimě, vyvětrat ve spižírnách a udělat si pořádek v tom, co jsme ještě nestihli za loňský rok, třeba naše daňová přiznání :-).

Svůj pohled na stav začátku našeho politického roku vyjádřil bez zbytečných servítek kolega hned v Úvodníku, aby pak zbytek čísla již mohl být veselejší a informativně bohatší. Tady si pak v již dlouhodobě zavedených a oblíbených rubrikách najdete své – nejvíce se opět v našem – vašem bulletinu nasytíte a napojíte. Technické informace zastoupí zejména nezávislý pohled na události kolem trojské lávky a také vás krátce poinformujeme, co nového se vyklubalo v softwarových dílnách našeho IT oddělení.

Redakce ProČasu Vám přeje, aby nadcházející svátky jara měly přívlastek příjemných a pohodových odpočinkových dnů a vy jste mohli užívat volných a slunných dnů, nejlépe ve společnosti svých nejbližších.

Číst všechny novinky